Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

AMAN DİKKAT AHMET BAŞKANA TUZAK KURULUYOR TUZAĞIN ADI “YANLIŞ BİLGİ VERME”.

DİĞER 18.04.2024 - 20:27, Güncelleme: 18.04.2024 - 20:27
 

AMAN DİKKAT AHMET BAŞKANA TUZAK KURULUYOR TUZAĞIN ADI “YANLIŞ BİLGİ VERME”.

AMAN DİKKAT AHMET BAŞKANA TUZAK KURULUYOR TUZAĞIN ADI “YANLIŞ BİLGİ VERME”.
Kötü insan her zaman kötüdür. Onun iyi biri olmasını beklemek zulümdür. Arada bir düzelen çıkar ama kötü genelde her daim zulüm hakimdir. İnsan bazen “ya sabır” der ve sabreder, bazı zamanlarda da senin…der ve gereğini yapar. Yapmakta gerekir. Ahmet AKIN; 31 mart seçimlerinde Balıkesir Büyükşehir Belediye başkanlığı seçimini kazandı, mazbatasını aldı, belediyede devir teslim yapıldı ama henüz kendi ekibini kurup da tam anlamı ile hizmete başlayıp sahaya inemedi. İnmesi de beklenemez zaten. Ekip işleri hem zaman alan, hem de zordur. Liyakatlı insanları o makamlara koymak çok önemli. Ahmet başkanın etrafında şuan eminim yüzlerce kişi pervane olmuş durumda. Dededen CHP’li olan dan tutunda kayın babasının eşinin dedesinin CHP’li olanına varıncaya kadar. Bunlar hayatın doğal akışı içerisinde ola bir şey. Ben çok normal karşılıyorum. Dün başka bir parti vardı aynısı onun için yapılıyordu, şimdi bu parti var, yarın belki yeni bir parti gelecek onun içinde aynı şeyler olacak. Bizim görevlerimizden biride makam sahiplerini uyarmak. İlk uyarımızı Ahmet başkana yapalım, karar kendisinin. Bizim edindiğimiz bilgilere göre, eski ekipteki kişilerin bazıları başkana TUZAK KURMAYA, daha doğrusu YANLIŞ BİLGİ VERMEYE çalışıyormuş. Amaç ne diye sorduğumda. Yanlış planlama yapması, belediyenin iş yapmaması, halkada ya bakın bunlar aldı ama belediye hala karışık bakın iş yapamıyorlar, iş üretemiyorlar, korkuyorlar bize muhtaçlar gibi kavramlarla dedikodu çıkartmakmış. Ahmet başkan iyi niyetli olarak bütün birimlerden brifing alıyor, soruyor, sorguluyor ama çok dikkatli olması gerekiyor.   Birde hemen hemen her akşam bazılarının bir yerlerde bir araya gelip onu yaptık, bunu yaptık, şöyle oldu oldu gibi rapor verdikleri toplantılar oluyormuş. İlk başta inanmak istemedim ama sonra düşününce dedim ki ben görevimi yapıp başkana uyarı yazısını yazayım, kararı kendisi versin. Dedim ya insan “YA SABIR” çekiyor. Bizimde sabır çektiğimiz dönemler bu dönemler. Ama ben çok sabredebilen biri değilim, onun için bazı gerçekleri gününden önce yazıyorum… Ahmet başkan; Belediyenin sponsorluğunda gerçekleşecek olan sosyal ve kültürel faaliyetler ile uluslararası toplantılar, kongreler sempozyumlar gibi işlerle ilgili mutlaka konunun muhatabı olan dernek, vakıf veya organizasyon komitesi ile online dahi olsa toplantı yapın. Yoksa 3 kuruşluk işleri aman başkanım O İŞ MİLYONLAR TUTAR diye kandırabilirler. Bu gibi durumlar belediyenin iş yapamamasına, sosyal faaliyet üretememesine, kültürel işlerde geri kalmasına neden olur. Ayrıca çok ivedi şekilde Genel Sekreter Yardımcılarını ve Daire başkanlarını değiştirmekte   fayda var. Geçen her dakika aleyhine işliyor. Yarın bazı olayları toparlamakta çok geç kalabilirsin.   Haber: Mustafa GÖKÇE  
AMAN DİKKAT AHMET BAŞKANA TUZAK KURULUYOR TUZAĞIN ADI “YANLIŞ BİLGİ VERME”.

Kötü insan her zaman kötüdür. Onun iyi biri olmasını beklemek zulümdür. Arada bir düzelen çıkar ama kötü genelde her daim zulüm hakimdir. İnsan bazen “ya sabır” der ve sabreder, bazı zamanlarda da senin…der ve gereğini yapar. Yapmakta gerekir.

Ahmet AKIN; 31 mart seçimlerinde Balıkesir Büyükşehir Belediye başkanlığı seçimini kazandı, mazbatasını aldı, belediyede devir teslim yapıldı ama henüz kendi ekibini kurup da tam anlamı ile hizmete başlayıp sahaya inemedi. İnmesi de beklenemez zaten. Ekip işleri hem zaman alan, hem de zordur. Liyakatlı insanları o makamlara koymak çok önemli.

Ahmet başkanın etrafında şuan eminim yüzlerce kişi pervane olmuş durumda. Dededen CHP’li olan dan tutunda kayın babasının eşinin dedesinin CHP’li olanına varıncaya kadar. Bunlar hayatın doğal akışı içerisinde ola bir şey. Ben çok normal karşılıyorum. Dün başka bir parti vardı aynısı onun için yapılıyordu, şimdi bu parti var, yarın belki yeni bir parti gelecek onun içinde aynı şeyler olacak.

Bizim görevlerimizden biride makam sahiplerini uyarmak. İlk uyarımızı Ahmet başkana yapalım, karar kendisinin.

Bizim edindiğimiz bilgilere göre, eski ekipteki kişilerin bazıları başkana TUZAK KURMAYA, daha doğrusu YANLIŞ BİLGİ VERMEYE çalışıyormuş. Amaç ne diye sorduğumda. Yanlış planlama yapması, belediyenin iş yapmaması, halkada ya bakın bunlar aldı ama belediye hala karışık bakın iş yapamıyorlar, iş üretemiyorlar, korkuyorlar bize muhtaçlar gibi kavramlarla dedikodu çıkartmakmış. Ahmet başkan iyi niyetli olarak bütün birimlerden brifing alıyor, soruyor, sorguluyor ama çok dikkatli olması gerekiyor.  

Birde hemen hemen her akşam bazılarının bir yerlerde bir araya gelip onu yaptık, bunu yaptık, şöyle oldu oldu gibi rapor verdikleri toplantılar oluyormuş. İlk başta inanmak istemedim ama sonra düşününce dedim ki ben görevimi yapıp başkana uyarı yazısını yazayım, kararı kendisi versin.

Dedim ya insan “YA SABIR” çekiyor. Bizimde sabır çektiğimiz dönemler bu dönemler. Ama ben çok sabredebilen biri değilim, onun için bazı gerçekleri gününden önce yazıyorum…

Ahmet başkan; Belediyenin sponsorluğunda gerçekleşecek olan sosyal ve kültürel faaliyetler ile uluslararası toplantılar, kongreler sempozyumlar gibi işlerle ilgili mutlaka konunun muhatabı olan dernek, vakıf veya organizasyon komitesi ile online dahi olsa toplantı yapın.

Yoksa 3 kuruşluk işleri aman başkanım O İŞ MİLYONLAR TUTAR diye kandırabilirler.

Bu gibi durumlar belediyenin iş yapamamasına, sosyal faaliyet üretememesine, kültürel işlerde geri kalmasına neden olur.

Ayrıca çok ivedi şekilde Genel Sekreter Yardımcılarını ve Daire başkanlarını değiştirmekte   fayda var. Geçen her dakika aleyhine işliyor. Yarın bazı olayları toparlamakta çok geç kalabilirsin.

 

Haber: Mustafa GÖKÇE

 

Balıkesir HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve balikesirkulisgazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.