Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Sınırlarınızı zorlamanın size yetmediğini düşünebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yeni kararlar almak ve bunları uygulamak konusunda önemli adımlar atabilirsiniz. Tanıştığınız kişileri, edindiğiniz bilgileri doğru şekilde değerlendirmelisiniz.
Boğa
Keyif almak, isteklerinizi yerine getirmek için bile olsa hayatınıza bir düzen getirmek isteyebilirsiniz. Çalışmak, kendinizi ispatlamak size gelebilir. Mutlu olduğunuzda bunun devamlı hale gelmesi için çaba göstermek sizi çevrenizdeki negatif etkilerden koruyacaktır.
İkizler
Ailenize ya da bulunduğunuz çevreye farklı bir gözle bakmak isteyebilirsiniz. Aklınızda yer edinmeyen konularla ilgilenmek yerine bunları bir mantığa başlayabilirsiniz. Konuşmalar yapmak ya da ailenin size sunduğu öneriler bugün üstünde durduğunuz konuları anlamlandırmamıza yardımcı olacaktır.
Yengeç
Parasal konularda kararlar alırken mevcut durumunuza ve ortaklarınızın fikirlerine de bakmalısınız. Yardımlaşmayı ve işbirliği önemsiyor olmanız problemli kişilerle aranızdaki sorunları çözebilir ya da bu konudaki riskleri bertaraf edebilirsiniz. Gerçek hislerinizi paylaşmak ve bunların farkına olarak hareket etmek çevrenizin ilgisini size çekebilir.
Aslan
Çalışma ortamınızda kendinizden söz ettirebilirsiniz. Hiçbir şeyin kolay olmadığı kadar boşuna da olmadığını göstermek onlara da ilham olabilir. Bugün yeni bir hayata geçiş yapmış gibi hissederek hareket ettiğinizde yaşam kalitenizi yükselttiğinizi görebilirsiniz.
Başak
Beklenti ve ihtiyaçlarınızı düşünerek nasıl bir çalışma planı kurmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Kendinizi daha çok üretip kazanacağınız bir sisteme hazırlamalısınız. Bir yeteneğinizin, vasfınızın olmadığını düşünmek yerine mevcut kalıpların dışında hareket etmeye çalışın.
Terazi
Hislerinizi dile getirmek her zaman kolay olmasa da bunu başaracağınızı düşünebilirsiniz. Hoşlanmadığınız ya da tam tersine istediğiniz durumlar sözkonusu ise bunların gerektirdiği şekilde hareket etmelisiniz. Ailenizi ilgilendiren konularda fikir birliğine varmalısınız.
Akrep
Arkadaş edinmenin sizin için kolay olmadığını bilmeyen kişilerde iyi bir izlenim bırakamıyor olabilirsiniz. Mesafenin doğru anlaşılması için yaklaşımlarınızı törpülemeniz gerekebilir. Her ilişkide bir mantık atıyor oluşunuz bazen anın ve arkadaşlığım keyfini çıkarmanıza engel olabilir.
Yay
Doğru ilişkiler kurmanın hayatınıza olan getirilerini düşünmelisiniz. Bu da yanlış giden konuları daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. İşinize, hayat amaçlarına tutunmanıza engel olan durumlarla yüzleşmek daha iyi odaklanmanıza yardımcı olabilir.
Oğlak
Özeleştirilerinizi yapıcı tavırlara dönüştürmeniz gerektiğini kabul ediyorsunuz. Kendinizdeki değişim için emek vermenin karşılığını alabilirsiniz. İfade etmek istedikleriniz konusunda kararlı bir duruş sergilemeniz ilgi görebilir.
Kova
Kaçmakla mücadele edemediğiniz konular olabilir. Destek bulamamak yerine bu desteği kendinizden, çabanızdan ve cesaretinizden alacağınızı düşünerek hareket etmelisiniz. Büyüklerinizden, işinin ehli olan kişilerden planlarınız doğrultusunda öneriler alabilirsiniz.
Balık
Fedakar ve nahif tavırlarınızın yanlış anlaşıldığı yerlerde daha fazla kalmamalısınız. Kendinizden ödün verdikçe bazı isteklerinize uzaklaşabilirsiniz. Bunun önüne geçmek için çevrenizdekilerle olan paylaşımlarınıza sınır koymak etkili olabilir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.